Hoolitse suvel aia ja ka enda eest!

Kirglikel rohenäppudel võib juhtuda, et aia eest hoolitsemise ajal ununeb enda eest hoolt kanda. Millised neli toodet võiksid kuuluda ühe hobiaedniku varustuse hulka?

Kaitseks päikese eest

Särav suvepäike on lillede-taimede heaoluks muidugi vajalik, ent liiga palju päikest teeb liiga nii neile kui sulle endale. Suve esimene ja kõige olulisem reegel on kaitsta oma nahka ohtlike UV-kiirte eest. Laia spektriga päikesekreem kaitseb nii UVA kui UVB kiirte eest, veekindel päikesekaitsekreem püsib aga ka siis, kui kipud rohkelt higistama.

Tolmust puhtaks!

Tolm ja mustus on peamised faktorid, mis tekitavad ärritust, punetust ja teisigi probleeme. Kõige kiirem ja lihtsam viis seda vältida, on kohe peale aias toimetamist näovee või mitsellaarveega nägu ära puhastada. Pole ärritajaid, pole probleeme.

Niisutust kehale ja näole

Kätepesu ja näo puhastamise järel on tarvilik naha niiskustasakaalu taastamine. Higistamine, teatud aias kasutatavad kemikaalid või otseses mõttes näpud mullas töötamine, on tasakaalu tõenäoliselt rikkunud. Korralik niisutav kreem kätele aitab vältida naha liigset kuivamist ja lõhenemist, kerge niisutav kreem näole taastab loomuliku sära ja naha heaolu.

Tagasi päikesekaitse juurde

Ringiga jõuame tagasi päikesekaitse juurde ehk viimase lisandina võiks Apotheka Beauty apteegikosmeetika hulgast valida SPF faktoriga hügieenilise huulepulga. Üks kiire ja kerge liigutus, et kaitse peale kanda ja siis juba uue hooga aiatöödega edasi minna.