klaasist aiamaja

Klaasist aiamaja ja miks on need teie koju hea valik?

Klaasist aiamaja on suurepärane laiendus sinu kodule olenemata aastaajast, pakkudes maksimaalset mugavust ja paindlikkust. 

Klaasist aiamaja on oma keskkonnasõbralikkuse, taskukohasuse ja kõrge funktsionaalsuse tõttu muutumas järjest populaarsemaks üle Eesti. Kui mõelda elumajadele, siis nende sees ruumi ümberkorraldamine võib olla aeganõudev ja sageli võib olemasoleva ruumi laiendamine pelgalt panipaigaks olla väga kulukas ja ei tundugi nii mõistlik. Lisaks võite soovida lihtsalt mitmeotstarbelist ruumi, millest võib saada kodukontor, aiapaviljon, kasvuhoone, väliköök, terrass või midagi muud. 

Üks lihtsamaid viise kahe linnu ühe hoobiga tapmiseks on aiamaja klaasist ostmine. Klaasist aiamajast saab hõlpsasti kuur, sõprade ja perega ajaveetmise koht või kaasaegne kodukontor või isegi jõusaal – mida iganes süda ihkab. Aiapaviljonidel on terve rida eeliseid hinnast ehitusprotsessideni. 

Miks siis mitte mõelda, kuidas klaasist aiamaja teie kodule kasu saab?

Suurepärane klaasist maja lahendus on Domelor aiamaja, mis on valmistatud väga tugvast polükarbonaadist:

Ilus aiamaja - ilusad aiamajad

Soodsad aiamajad. 

Enne kõike muud tuleb kaaluda olulist aspekti, mis võib olla ka eeliseks. on hind. Kui tegemist on klaasist aiamaja ostmise või ehitamisega, tuleb mängu mitu asja. Olenevalt ehitustüübist (kas soovid eraldiseisvat aiamajad või mitte) erineb klaasist aiamaja hind täisväärtusliku juurdeehituse omast vaid veidi. Soodsaid ja kvaliteetseid valikuid leiate nii Kaup24-st kui ka Hansapostist

Klaasist aiamajadest võib veidigi planeerides ja oma kinnisvara vajaduste mõistmisel saada suurepärane investeering. Klaasist aiamajad ei pea olema kallid, et olla suurepärased!

Klaasist aiapaviljon, mis see on ja selle eelised. 

Klaasist aiamaja on täpselt see, mis kõlab – üliuniversaalne hoone, mis võib olla teie olemasoleva kinnistu laienduseks või saada eraldiseisvaks majaks, toimides kuurina või millegi muuna. Klaasist aiamaja on suurepärane ja soodne võimalus saada oma olemasolevale kinnistule lisapinda.

Väärib märkimist, et aiamaja klaasist on näiteks puiduga võrreldes üks usaldusväärsemaid saadaolevaid konstruktsioone, kuna suudab oma kasulikkust ohverdamata välja näha esinduslik. See teenib teid pikka aega, eeldusel, et valite oma kinnisvara jaoks õige.

Enne kui hakkate üle vaatama, mida peaksite selle valimisel silmas pidama, räägime sellest, kuidas teie kodu klaasist aiamajast kasu saab. 

  1. Funktsionaalsus. Midagi, mida oleme korduvalt maininud, on aiamaja klaasist pakutav paindlikkus. Suurepärased ehitusmaterjalid võimaldavad sellest ühtviisi lihtsalt saada hubase siseõue või töötava stuudio. Kui otsite vaikset kohta, saab aiamaja klaasist tugevdada helikindlate paneelidega, et kasutada oma ruumist maksimumi.

    Klaasist aiamaja saab hõlpsasti kasutada talvel köögiviljade või taimede kasvatamiseks, täpselt sama lihtsalt kui talveaiad. Aiamajast võib saada imeline kasvuhoone ja võrreldes tavaliste kasvuhoonetega maksavad need sulle vaid murdosa hinnast. Või äkki otsid välikööki? Siis oled õiges kohas! Klaasist aiamaja võib olla suurepärane terrass, grillmaja või muu, mida süda ihaldab.
  2. Kvaliteet. Klaasist aiamaja ehitatakse tavaliselt juba olemasoleva kinnistu laiendusena – ja kuigi enamik selliselt ehitatud laiendusi püüab materjale säästa, siis aiamaja klaasist nende hulka ei kuulu. Klaas on väga mitmekülgne materjal ja võib koos kvaliteetse terasraamiga moodustada tugeva ja kauakestva konstruktsiooni.
  3. Hind. Aiamaja klaasist võimaldab säästa algusest peale, alustades materjalide maksumusest ja lõpetades tegeliku ehitusega. Võrreldes sellega, kui kallid võivad eraldiseisvad suvemajad olla, on aiamaja klaasist suurepärane alternatiiv, mis kestab sulle väga kaua.