Parimad arvutitarvikud

Hea arvuti omamine on vaid pool tehingust. Oma arvuti eeliste täielikuks kasutamiseks peate hankima mõnda hea tarviku. Paljud inimesed alahindavad kvaliteetsete arvutitarvikute väärtust. Alates heast hiirest ja klaviatuurist kuni 4K-s kuvatava monitorini on kõik, mida vajate, et oma süsteemist parim välja tuua. Kas olete mõelnud, mida peaksite uute tarvikute ostmisel arvestama? Vaadake mõnda meie ettepanekut ja soovitust!

Klaviatuur

Hea arvutiklaviatuur on see, mis eraldab meeldiva kasutuskogemuse kohutavast. Teile sobiva klaviatuuri valimisel tuleb arvestada mitmete asjadega. Esiteks mängib selles kindlasti suurt rolli teie seade. Näiteks kui kirjutate palju töö jaoks, on tundliku klaviatuuri olemasolu hädavajalik.

Teiselt poolt, võib-olla olete just see inimene, kellele meeldib palju mängida, siis kena ja meeldejääva kujundusega klaviatuur on kindel ost. Seal on isegi mõned väga ekstravagantsed valikud, millel on LED-tuled otse teie klaviatuuri all. Sellised klaviatuurid võivad olla tõeliselt laheda väljanägemisega ja sobivad kenasti igasse kodu seadistusse. Kindlasti proovige neid!

Arvutihiir

Arvutihiir on kasutajate seas kõige olulisem lisavarustus. Need on seal mängijate jaoks veelgi olulisemad. Tänapäeval on neid sadu erinevaid kujundusi koos uudsete lahendustega nuppude haldamiseks – alates nuppudega külgpaneelist kuni huvitava hiireratta kujunduseni.

Parema hiire valimisel tuleb arvestada veel sellega, kas olete sülearvuti kasutaja või on teil lauaarvuti. Siis peaksite valima juhtmevaba ja tavalise hiire vahel. Juhtmevaba hiir pakub suurepärast kaasaskantavust, kuid piiratud funktsionaalsust ja on sageli nende kahe hinnalisem. Kui otsustate valida tavalise hiire, siis oleks need paremad lauaarvuti jaoks ja huvitaval kombel mängijatele. Need isegi pakuvad paremat reaktsiooniaega. Sellelt saidil leiate kõik saadaolevad võimalused.

Hiirepadi

Hiirepadi on suurepärane võimalus nii oma tööruumi isikupärastada kui ka puhtana hoida. Teil on ka palju valikuid, alustades täissuurustest, mis katavad kogu laua, kuni väikeste kompaktseteni, mis aitavad teil ruumi kokku hoida.

Need ei maksa palju, kuid osutuvad väärt investeeringuks, hoides teie lauda ja hiirt puhtana. Muidugi näevad nad ka kenad välja. Miks siis mitte endale selline hankida?

Kõlarid

Kõlareid on raske lisaseadmeteks nimetada, kuid need on kindlasti mis tahes arvuti seadistamise oluline osa. Ehkki võite neid selles valguses näha, kui kaalute, kui palju erinevaid kujundusi on. Turul on saadaval päris lai valik  – muusikafännidele kui ka ärimeelsete inimestele.

Valige paljude hindade, akustiliste spetsifikatsioonide ja suuruste hulgast – kahtlemata on seal midagi kõigile. Vaadake ennast ja hankige endale täiendus, sa väärid seda!

Veebikaamera

See on rohkem mõeldud lauaarvutikasutajate jaoks, kuna tänapäeval on peaaegu kõigil sülearvutitel juba sisseehitatud kaamera. Kuid kui olete PC kasutaja, on hea kaamera omamine kasulik. Alustades videointervjuudest kuni lihtsate perekõnedeni – isegi odav võimaldab suurt paindlikkust.

Mikrofon

Sarnaselt võib öelda, et suurepärase mikrofoni omamine on just sama oluline. Isegi kui te ei kasuta seda palju, on soovitatav see hädaolukorras siiski kasutada. Valige kõrgekvaliteediliste stuudiomikrofonide ja taskukohasemate valikute vahel, mis sarnanevad headset’ide omadega.

Kui olete vähemalt üks kord Skype kasutanud, teate, kui hea on kvaliteetsete mikrofonide olemasolu. Nii teie kui ka teie sõbrad hindavad seda väga.