Aiamööbli komplektid 2017

Alustades oma aia mugavaks puhkenurgaks sisustamist, tuleb esmalt üle vaadata saadaval olevad aiamööbli komplektid. Nende hulgast parima valik võib aga keeruline olla, sest variante on rohkem kui küll.

Kui aiakomplekt peaks sobima kogu perele, siis kindlasti on oluline, et valitud komplekt oleks võimalikult lihtsalt hooldatav, sest kõik teavad, kui kergesti võib lapsel koogitükk maha kukkuda või mahlaklaas ümber minna. Üks variant on osta plastpunutisega aiamööbel, nagu näiteks Dominica komplekt, kus see, palju midagi mööbli peale aetakse, selle välimust üldse ei mõjuta. Kui aga ruumi on, siis miks mitte soetada pere pisimatele nende endi aiamööbli komplekt?

Loodussõpradele, kes ise oma leiba küpsetavad ja kevadeti näpud mulda suruvad, on kindlasti oluline, et ka aiamööbel oleks loodussõbralik, öko ning kestaks kaua. Nendele tingimustele vastavad ideaalselt erinevad puidust aiamööbli komplektid.

Kui aias on vähe ruumi, siis üks lihtne aiamööbli komplekt ajab kindlasti asja ära. Eriti kasulik võib olla aga selline aiamööbli komplekt, mida on võimalik kokku panna nagu näiteks Garda. Tahad kasutada – võtad välja. Ei kasuta enam – paned ära ning aias on siis ruumi ka muuks tegevuseks.

Kellel aga vastupidi ja aias on ruumi maa ja ilm, siis neile sobib kindlasti luksuslikum ja rohkem inimesi mahutav komplekt nagu Cancun, Fant või Geneva, kuhu mahub korraga pool suguvõsa istuma.

Mõnikord on vaja aga, et aiamööbli komplekt sobiks nii suurematele kui väiksematele seltskondadele. Siis tasub pöörata pilk neile komplektidele, mida annab vastavalt külaliste arvule kergesti liigutada. Valora komplekti juurde kuulub näiteks lisaks diivanile ka kaks tugitooli ja tumba, mida on samas väga kerge ka kokku lükata, et moodustada üks selgeltpiiritletud istumisala.

Ja lõpetuseks, aiamööbli komplekt on ka hea variant, et oma aiale pisut omapära lisada ning seda teistest aiakujundustest eristada. Mugavuse arvelt allahindlust ei tehta ja võib garanteerida, et aiadiivan Stella või Verdi või lebola Royal ei jää mitte kellelgi kahe silma vahele.